156
אודות
אודות

הסיפור של מוזס


10 עובדות ממש אמתיות שלא ידעתם על מוזס (תקראו תקראו, זה כמעט לא משעמם)...

1. מוזס נולד ביום אביבי וקסום בשנת 2003 של המאה הנוכחית, לקבוצת מסעדנים ותיקה במיוחד, ב2017 נרכש על ידי קבוצת BBB להיות חלק מהמשפחה.

2. בשנת 2005 כשהוא רק בן שנתיים ועם חיתול, החליט מוזס שהגיע הזמן לגדול, ולכן הוא פתח מסעדות נוספים ברמת החייל, בראשל"צ, בכפר סבא, אשדוד, אלונים באילת,  ואפילו "מוזס סטיישן" בתל אביב. שזה בדיוק כמו מוזס רגיל, רק שונה לגמרי. ומגניב יותר.

3. מוזס המציא לגמרי את ה"ארט בורגר" שזה ההמבורגר הכי טעים בעולם, וגולת הכותרת בתפריט. מה שגרם למלכת אנגליה לשקול להעניק לו תואר אבירות. בסוף זה לא הסתדר...

4. שיכור מההצלחה, ומכמה בירות ששתה, הגה מוזס את הקונספט "מינימי", שלושה המבורגרים קטנים, מטריפים וממזריים, שמביאים אושר גדול בכל ביס. טוב נו, כל שלושה ביסים.

5. סבתא של מוזס תמיד אמרה, "בלילה הכי טעים לאכול המבורגר!" ולמרות שזה לא היה חרוז, המציא מוזס את תפריט "הלייט נייט" המהפכני - כדי שלחברים שלו יהיה איפה לאכול בלילה. מי גאון של סבתא?

6. מוזס לא משתתף בתוכניות ריאליטי כי הוא פנאט לפרטיות שלו. כמה פנאט? מספיק כדי להקים חדרים פרטיים סופר מפנקים, בהם חברים יכולים לאכול וליהנות, מבלי לחשוש שמסתכלים עליהם בדיוק ברגע שנוזל הקטשופ מהפרצוף.

7. כולם יודעים שמוזס אוהב לשיר, ולמרות שיש לו קול של קציצה, הוא יצר את "מוזס סלון" ברוטשילד- חדר אקוסטי מיוחד עם מערכת קריוקי חדשנית, רמקולים בומבסטיים, ופלזמה שרק יודעת לשדר אירועי ספורט שווים מכל העולם. ליגה!

8. כשמוזס הוציא רישיון לקטנוע, זה היה רק עניין של זמן עד שהוא יקים את שירות המשלוחים הכי זריז בעיר, שמביא עד הבית את הטעמים הכי אהובים. האגדה מספרת, שמוזס המציא את הטלפון לשירות ההזמנות 9449*, בדיוק בשעה 9:44 ו 9 שניות. את הכוכבית אנחנו לא יודעים מאיפה הוא הביא...

9. מוזס התערב עם החברים שלו, שהוא יכול לפתח את האפליקציה הכי טובה בעולם. הוא חשב וחשב, עד שהמציא אפליקציה שכל הזמן מתעדכנת עם תפריטים, משלוחים, משחקים לילדים, הטבות ועוד המון הפתעות. הוא ניצח בהתערבות, אבל מאז החברים כל הזמן באפליקציה.

10. לא הרבה יודעים אבל למוזס יש קרובי משפחה שומרי כשרות והרי אצל מוזס משפחה זה מעל הכול, לכן בשנת 2014 פתחנו עבורם 2 סניפים כשרים חדשים, בירושלים ובפתח תקווה וב2017 נוסף מוזס כשר בקריית חיים. ומאז? מאז הם לא מפסיקים להזמין אותו למוצ"ש .

בר במסעדת מוזס

 משלוחים

הזמן כאורח

(פעם ראשונה)

התחבר

(חבר מועדון / הזמנתי באתר)

קוד אימות

ממש ברגעים אלו, נשלח אליך קוד בהודעת טקסט. הזן את הקוד שקיבלת ולחץ המשך

לא קיבלת? לחץ כאן לשליחת הקוד האישי למייל